Головна  →  Допомога підшефним військовим частинам

Першочергові потреби
підшефних військових частин

Організація шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України, які закріплені за містом Київ у 2016 році

Робота щодо шефської допомоги проводиться у відповідності до вимог Указу Президента України від 11.02.2016 № 44 «Про шефську допомогу військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України»

Відповідно до переліку військових частин Збройних сил України, над якими здійснюється шефство, затвердженого статтею № 1 Указу Президента України від 11.02.2016 № 44/2016, виконавчий орган Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація) та районні в місті державні адміністрації шефствують над п’ятьма військовими частинами, підпорядкованими Міністерству оборони України, дві з яких безпосередньо знаходяться в зоні бойових дій на сході України.

За 2016 рік зазначеним частинам надана матеріальна допомога, відповідно до потреби, на загальну суму близько 3 млн.550 тис. грн

Практично повністю задоволена потреба у матеріально-технічних засобах військових частин А0525, А2299 розташованих в м. Києві (військове містечко с. Калинівка) на загальну суму 552 тис.грн. Над зазначеними частинами здійснює шефство Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація.

Київська міська державна адміністрація, яка шефствує над військовими частинами польова пошта В2262 та В2277 (знаходяться в зоні бойових дій) практично повністю задовольнила їх потребу надавши матеріально-технічні засоби на загальну суму 2 млн.720 тис. грн.

Відповідно директивних документів Міністерства оборони України на даний час здійснюються організаційно-штатні заходи щодо передислокації підшефних військових частин В2262 та В2277 в частині їх відведення на інші місця постійної дислокації.

Крім того, у зв’язку з демобілізацією, проводиться зміна командного складу зазначених частин, комплектування нової штатної структури та застосовуються нові норми матеріально-технічного забезпечення особового складу. Нормативно-правові акти:

Версiя для друку