Головна  →  Адміністрація  →  Структура  →  Департаменти  →  Департамент промисловості та розвитку підприємництва  →  Конкурсний відбір на посади керівників КП, підпорядкованих Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА

Конкурсний відбір на посади керівників КП, підпорядкованих Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА

Оголошення про проведення засідання постійно діючої конкурсної комісії для конкурсного відбору кандидатур на посади керівників КП

Відповідно до частини 6 статті 5 Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників суб’єктів господарювання комунального сектора економіки в місті Києві, затвердженого рішенням Київської міської ради від 21 липня 2016 року № 786/786 ОГОЛОШУЄТЬСЯ проведення 07 липня 2017 року (пятниця) чергового засідання постійно діючої конкурсної комісії для конкурсного відбору кандидатур на посади керівників суб’єктів господарювання комунального сектора економіки, підпорядкованих Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Час і місце проведення засідання Комісії: о 13.00 в каб. 514 виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 36, 5-й поверх.

На засідання Комісії запрошуються члени конкурсної комісії, утвореної розпорядженням Київського міського голови від 04.05.2017 р. № 320 «Про утворення постійно діючої конкурсної комісії для конкурсного відбору кандидатур на посади керівників суб’єктів господарювання комунального сектора економіки, підпорядкованих Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)».

Матеріали порядку денного членам Комісії надаються на їх електронну адресу. 


 

  • Протоколи засідань постійно діючої конкурсної комісії для конкурсного відбору кандидатур на посади керівників
  • Аудіозаписи засідань постійно діючої  конкурсної комісії для конкурсного відбору кандидатур на посади керівників
    • від 07.07.2017
    • від 17.05.2017
Версiя для друку