Головна  →  Адміністрація  →  Керівництво  →  Пліс Геннадій Володимирович

Пліс Геннадій Володимирович

Перший заступник голови Київської міської державної адміністрації

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік

Прийом громадян

Біографічна довідка

Народився 20 травня 1967 року в м. Первомайськ Луганської області.

Має три вищі освіти. У 1991 році здобув спеціальність інженер-механік у Ворошиловградському машинобудівному інституті, у 2000-му – спеціальність юрист у Національній юридичній академії імені Ярослава Мудрого, а в 2001-му – спеціальність інвестиційний менеджер в Київському інституті інвестиційного менеджменту. Кандидат технічних наук.

Трудову діяльність розпочав у вересні 1991 року як інженер-конструктор, референт директора Стахановського машинобудівного заводу в м. Стаханов.

З квітня 1994 р. працював директором по економіці виробничого обʼєднання «Первомайськвугілля» в м. Первомайськ.

З квітня 1996 р. – заступник, а згодом перший заступник генерального директора з економічних та комерційних питань – директор по економіці державної холдингової компанії «Свердловантрацит», м. Свердловськ.

У липні 1997 р. став першим заступником генерального директора з економічних та комерційних питань – директором по економіці Виробничого обʼєднання «Краснодонвугілля», м. Краснодон.

З жовтня 1998 р. – перший заступник генерального директора підприємства «Українське діло», м. Луганськ.

У лютому 1999 р. – став віце-президентом фірми «Гуд Тел Інвест» в м. Київ.

З грудня 2001 р. до вересня 2002 р. пройшов трудовий шлях від начальника управління по матеріально-технічному забезпеченні, транспорту, маркетингу та збуту продукції до директора з фінансових та комерційних питань Державної холдингової компанії «Луганськвуглепереробка», м. Луганськ.

З вересня 2002 р. працює в Києві. Спочатку як директор філії державної госпрозрахункової установи «Агентство з питань банкрутства в Луганській області». У листопаді 2005 р. очолив фінансово-економічне управління Міністерства вугільної промисловості України, а через рік – Головне управління внутрішнього фінансового контролю та аудиту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА).

З серпня 2012 р. до травня 2014 р. – голова Наглядової Ради, директор департаменту внутрішнього аудиту та аналізу ризиків Публічного акціонерного товариства «Державна продовольчо-зернова корпорація України».

З липня 2014 р. – радник голови Київської міської державної адміністрації управління організаційно-аналітичного забезпечення діяльності голови Київської міської державної адміністрації (патронатна служба) апарату виконавчого органу Київської міської ради (КМДА).

У жовтні 2014 р. очолив Департамент внутрішнього фінансового контролю та аудиту КМДА.

28 січня 2016 р. призначений на посаду першого заступника голови Київської міської державної адміністрації.

Версiя для друку