Головна  →  Адміністрація  →  Громадська рада  →  Діяльність Громадської ради при КМДА у 2015-2017 роках  →  Постійні робочі органи - комітети Громадської ради

Постійні робочі органи - комітети Громадської ради

№ пп

Назва комітету

Голова

Заступник голови

1.

Комітет з питань місцевого самоврядування, зв’язків з громадськістю, преси та інформації

Хмеловський Владислав Григорович

Гусаров Микола ВасильовичТіщенко Ірина СергіївнаЧунаєв Олександр Едуардович

2.

Комітет з питань освіти і науки

Шестакова Катерина Юріївна

Потабенко Ігор Валерійович

3.

Комітет з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення

Оліфіренко Інна Володимирівна

Власенко Наталія Григорівна

4.

Комітет з питань економічної політики, підприємництва, інвестицій та міжнародного співробітництва

Трофімчук Костянтин Вікторович

Пастернак Євген Любомирович

5.

Комітет з питань бюджету

Скаліцький Юрій Олегович

Фролов Анатолій Олександрович

6.

Комітет з питань культури, моралі, духовності та збереження культурної спадщини

Котлякова Лариса Костянтинівна

Чуріков Юрій Ігорович

7.

Комітет з питань комунальної власності м. Києва

Левцун Ярослав Юрійович

Іванова Любов Михайлівна

8.

Комітет з питань зв’язку, телекомунікацій, інформаційних технологій та транспортної інфраструктури

Оніщенко Дмитро Миколайович

Продан Володимир ВікторовичРозвадовський Федір АндрійовичФедієнко Олександр Павлович

9.

Комітет з питань люстрації, запобігання і протидії корупції та моніторингу діяльності правоохоронних органів

Шинкарук Олег Віталійович

Зеленко Сергій Олексійович

10.

Комітет з питань соціальної політики

Антонова Ніна Леонідівна

Шевченко Ніна Юріївна

11.

Комітет з питань молоді та спорту

Рибаченко Тарас Петрович

Масловський Микола Михайлович

12.

Комітет з питань контролю за розподілом та використання земельних ресурсів

Ботез Вячеслав Петрович

Івлєв Олександр Олександрович

13.

Комітет по захисту прав споживачів

Возна Лариса Петрівна

Возний Денис Васильович

14.

Комітет з питань житлово-комунальної інфраструктури, містобудування і архітектури та архітектурно-будівельного контролю

Кочергіна Варвара Вікторівна

Харченко Василь ПетровичМалюта Олена ВолодимирівнаКолпакова Ольга Вікторівна

15.

Комітет з питань учасників АТО, волонтерського руху та внутрішньо-переміщених осіб

Міхнюк Ірина Володимирівна

Перетяка Олег Павлович

16.

Комітету з питань аудиту

Нагорський Олександр Йосипович

Яригін Сергій Валентинович

17.

Комітет з питань міського благоустрою, охорони та збереження навколишнього природного середовища

Аракелян Артур Олександрович

Чистяков Олександр Володимирович

Версiя для друку