Головна  →  Новини  →  29 жовтня 2013, 18:52

Олександр Попов: «День визволення Києва має стати святом, що об’єднає всіх киян»

Олександр Попов: «День визволення Києва має стати святом, що об’єднає всіх киян»

День визволення Києва стане святом, що об’єднає всіх мешканців міста навколо світлої пам’яті визволителів, які полягли за свободу нашого міста і вічного подвигу тих ветеранів, хто й нині є живим прикладом істинного героїзму. Про це під час зустрічі із представниками Ради ветеранів міста Києва, що відбулася сьогодні, 29 жовтня, у столичному Палаці ветеранів, сказав голова КМДА Олександр Попов. Він повідомив, що завтра Кабінет Міністрів розгляне рішення щодо оголошення 6-те листопада вихідним днем.

«Ми дуже сподіваємося, що Уряд підтримає ініціативу столиці і ухвалить рішення про вихідний день для усіх працівників бюджетної галузі міста з нагоди 70-ї річниці визволення Києва. Ми також просимо рекомендувати дати вихідний і всім працівникам приватних компаній міста. Адже 6-го листопада буде дуже багато масових заходів, центральна частина буде зайнята урочистостями», – розповів голова КМДА.

Олександр Попов обговорив з ветеранами програму святкування Дня визволення Києва, а представників столичних підприємств та установ, що були присутні на зборах, закликав підтримати заходи та долучитися до святкування.

«Ми ініціювали цілу низку надзвичайно цікавих заходів, для усіх вікових категорій киян та гостей міста. Цієї неділі покажемо городянам реконструкцію форсування Дніпра, на Троєщині. Безпосередньо в день святкування пройде святкова хода з використанням ретро-техніки, запуск вінків пам’яті на Дніпрі, та, як на мене, дуже зворушливий ритуал пам’яті із запаленням тисяч свічок і фотографіями визволителів поруч із музеєм Великої вітчизняної війни. Для ветеранів, зважаючи, що вік не дозволяє їм бути учасниками ходи чи параду, буде організовано концерт у Палаці Україна. Крім того, ми прийдемо в дім до кожного ветерана, що брав участь у визволенні Києва і привітаємо його особисто. А відповідно до доручення Президента України щодо посилення соціального захисту ветеранів, кожен із них отримає матеріальну допомогу. Крім того, ми вручатимемо і пам’ятний знак «70 років звільнення Києва», – розповів Олександр Попов.

Голова КМДА також закликав усіх киян долучитися 6-го листопада до загальноміської Хвилини мовчання, коли в місті буде зупинено весь транспорт.

«Нам пощастило застати ветеранів живими. Це справжні герої серед нас. І це великий дар – знати їх особисто. Я думаю, кожен з нас повинен хоча б на хвилинку долучитися до свята Визволення Києва, вклонитися й сказати «Дякую!» ветеранам, що живуть серед нас, та вшанувати пам’ять тих чиї імена береже історія», – закликав Олександр Попов.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Антикорупційний телефон КМДА:
(096) 588-11-88

Підписка на новини від КМДА