Головна  →  Новини  →  30 жовтня 2013, 17:27

Голова КМДА Олександр Попов привітав визволителів Києва у столичному шпиталі інвалідів ВВВ

Голова КМДА Олександр Попов привітав визволителів Києва у столичному шпиталі інвалідів ВВВ

Традиційно у напередодні визволення столиці від фашистських загарбників голова КМДА Олександр Попов відвідав Київський міський клінічний шпиталь інвалідів Великої Вітчизняної війни, що у Пуща-Водиці. Цей заклад спеціалізується на медичній допомозі саме ветеранам, а отже серед його пацієнтів чимало визволителів Києва.

Олександр Попов вклонився ветеранам за їхній подвиг та від імені усіх киян подякував за порятунок столиці. Він вручив ветеранам-визволителям пам’ятні знаки «70-та річниця визволення Києва».

«Страшний період окупації Києва тривав 778 днів. Дорогу ціну заплатили визволителі. Кияни завжди будуть пам’ятати тих, хто гідно пройшов дорогами війни, сумлінно виконав священний обов’язок – мужньо захистив рідний Київ, нашу землю від фашистських нападників і свято береже бойові та військові традиції героїчного минулого. День визволення Києва – це свято, що згуртовує представників усіх поколінь», – наголосив Олександр Попов.

З нагоди свята для ветеранів влаштували концерт з виконанням пісень воєнних часів та частували символічними «фронтовими 100 грамами».

У заході також взяли участь: голова Оболонської РДА Василь Антонов, директор Департаменту охорони здоров’я Віталій Мохорєв, медичний персонал закладу.

Нагадаємо, Президент України Віктор Янукович доручив на високому рівні відзначити річниці визволення України та Києва від фашистських загарбників, та підвищити рівень соціального і медичного захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни. За дорученням Глави держави в країні реалізуються проекти з надання всебічної допомоги ветеранам, першочергово ті, які стосуються оздоровлення, лікування та соціального догляду.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Антикорупційний телефон КМДА:
(096) 588-11-88

Підписка на новини від КМДА