Головна  →  Новини  →  9 грудня 2013, 13:37

Чоловіка з підозрою на відкриту форму туберкульозу госпіталізували «швидкою» вчора з Майдану Незалежності

Учора, 8 грудня, близько 12:30 до лікарів швидкої медичної допомоги звернувся чоловік, що почувався недобре. Серед іншого він скаржився на симптоми високого тиску, кашель та наявність крові у слині.

У лікарні, до якої доставили пацієнта, з’ясувалося, що чоловік, який приїхав до Києва із Львівської області вже кілька років є хворим на туберкульоз. Востаннє основний курс специфічної хіміотерапії він проходив улітку. Наразі київські лікарі проводять всі необхідні обстеження, щоб остаточно визначити тип випадку, а також прийняти рішення щодо обсягу та термінів лікування.

За інформацією фахівців, туберкульоз – це інфекційна хвороба, яку викликає надзвичайно стійкий у зовнішньому середовищі збудник – мікобактерія туберкульозу. Найчастіше джерелом інфекції є хвора на туберкульоз людина, яка виділяє збудника з мокротинням, інфікування відбувається повітряно-крапельним або повітряно-пиловим шляхом. Інфікування мікобактерією туберкульозу не обов’язково призводить до захворювання, але є стани організму, які сприяють прогресуванню інфекції. Низькі температури, скупченість людей, антисанітарія, можуть виступати факторами ризику виникнення простудних захворювань, поширення інфекційних хвороб.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Підписка на новини від Київської міської державної адміністрації