Головна  →  Новини  →  5 січня 2014, 17:00

В адмінбудівлі Київради невідомі проникли у комору, де зберігалася нагородна продукція

В адмінбудівлі Київради невідомі проникли у комору, де зберігалася нагородна продукція

У приміщенні Київської міської ради невідомі проникли у комору, де зберігалася нагородна продукція (медалі та посвідчення до них, грамоти та подяки). Як повідомили співробітники управління кадрової роботи і нагород апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), частину пакунків з медалями було вилучено з комори, де вони зберігалися, і розкидано в сусідніх приміщеннях та на сходах.

«Технічні працівники виявили, що двері до комори, в якій зберігалася нагородна продукція, відкриті. Коли ми прибули на місце – побачили, що замок зрізаний, все перевернуто, відсутня значна кількість медалей. Згодом, завдяки нашим співробітникам, ми знайшли в коморі їдальні близько 100 коробок з медалями та посвідченнями. Наразі ми наводимо лад, розбираємо сміття, аби мати змогу скласти ці нагороди, перерахувати їх та визначити, що зникло», – розповіла заступник начальника відділу нагород Валентина Бебко.

Аби з’ясувати, хто зламав двері до комори та розкидав пакунки з нагородами, на місці події працюють правоохоронні органи.

У коморі відділу нагород зберігалися медалі як часів СРСР, так і часів Незалежної України. Серед них: медалі «Ветеран праці», медалі, виготовлені з нагоди 1500-річчя Києва, медалі, виготовлені до 50-річчя визволення України від фашистських загарбників, а також медалі, виготовлені з нагоди 50-річчя перемоги у ВВВ.

У відділі нагород зазначають – аби перерахувати кількість медалей, що залишилися, та оцінити збитки, необхідно щонайменше тиждень, адже зараз пакунки з нагородами понівечені та розкидані, а крім того, наявну кількість потрібно звіряти з архівними документами.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Антикорупційний телефон КМДА:
(096) 588-11-88

Підписка на новини від КМДА