Головна  →  Новини  →  22 травня 2014, 11:04

Комунальну корпорацію «Київавтодор» очолив Володимир Жуков

Голова КМДА Володимир Бондаренко представив колективу комунальної корпорації «Київавтодор» нового генерального директора. Петра Берегового на цій посаді замінив Володимир Жуков, який очолював корпорацію в період з 1998 року до 2007 року.

Петро Береговий зайняв посаду першого заступника генерального директора корпорації. Представники столичної влади подякували колишньому гендиректору за відповідальність та професійне виконання обов’язків у надзвичайно непростий для всієї країни час.

Під час зустрічі з колективом корпорації Володимир Бондаренко зупинився на проблемних моментах, які існують у дорожній галузі міста. Зокрема, він зауважив, що сьогодні столична дорожня мережа є неефективною і потребує змін. Існують проблеми з якістю робіт, їх фінансуванням тощо. Очільник КМДА підкреслив, що його бачення шляхів вирішення цих проблем співпадає із баченнями нового керівника корпорації та побажав йому успіхів на займаній посаді.

«Я повертаюсь у корпорацію не заради регалій. Моя мета: відновити потужність дорожньої галузі у нашому місті. Для цього докладу максимум зусиль», – наголосив Володимир Жуков.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Антикорупційний телефон КМДА:
(096) 588-11-88

Підписка на новини від КМДА