Головна  →  Новини  →  26 січня 2013, 15:12

Причиною раптової смерті чоловіка у приміщенні супермаркету стала гостра коронарна недостатність

25 січня о 10:23 за телефоном 103 надійшло повідомлення про те, що біля каси магазину «Сільпо», за адресою вул. Підлісна, 1, стало зле літньому чоловіку. Оператор зафіксувала виклик та скерувала його до двох найближчих підстанцій швидкої медичної допомоги. Бригада лікарів негайно виїхала за вказаною адресою.

У зв’язку із складними дорожніми умовами карета «швидкої» прибула на місце події за 26 хвилин. Чоловік помер до приїзду медиків. Причиною раптової смерті, як встановили після проведення судово-медичного дослідження, стала гостра коронарна недостатність.

За даним фактом у Департаменті охорони здоров’я призначено службове розслідування.

Як зауважив директор Департаменту охорони здоров’я Віталій Мохорєв, на превеликий жаль, у даному випадку смерть наступила раптово. Однак, існує багато ситуацій, коли елементарні знання основ надання першої медичної допомоги дозволяють врятувати життя людини.

«Вміти надати першу медичну допомогу до приїзду «швидкої» мають працівники кожного закладу, куди приходять люди. Ми виступимо з пропозицією організувати навчання для співробітників громадських установ – закладів торгівлі та харчування, розважальних закладів, офісних центрів, тощо», – додав Віталій Мохорєв.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Антикорупційний телефон КМДА:
(096) 588-11-88

Підписка на новини від КМДА