Головна  →  Оголошення  →  16 квітня 2015

Про проведення 28 квітня 2015 року торгів на право розміщення об’єктів сезонної дрібнороздрібної торгівельної мережі на території міста Києва

1. Згідно наказу № 3 від 15 квітня 2015 року комунальне підприємство «Міський магазин» виконавчого органу Київради (КМДА) оголошує про проведення біржових торгів (аукціону) на право розміщення об’єктів сезонної дріднороздрібної торгівельної мережі на території міста Києва.

2. Біржові торги (аукціон) буде проведено 28 квітня 2015 року, о 10 годині, в приміщенні Товарної біржі «Всеукраїнська біржа нерухомості» за адресою: м. Київ, вул. Попудренка, 52. Реєстрація для участі у торгах починається за 2 години і закінчується за 15 хвилин до початку торгів (аукціону). Звертаємо Вашу увагу, що торги по декільком об'єктам сезонної торгівлі можуть здійснюватися одночасно.

3. Порядок проведення торгів (аукціону).

ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ АУКЦІОНУ

3.1.Перед початком аукціону його учасники забов’язані зареєструватися. Реєстрація починається за 2 години і закінчується за 15 хвилин до початку аукціону. Під час реєстрації учасники аукціону отримають картки учасника зі своїм реєстраційним номером, які вони забов’язані повернути після закінчення аукціону.

3.2.Аукціон розпочинається з оголошення ліцитатором Правил проведення аукціонів, кроку аукціону, правил поведінки на аукціоні, порядку організації торгів по кожному лоту, санкцій, що застосовуються до присутніх на аукціоні, а також іншої інформації, необхідної для проведення аукціону.

3.3.По кожному винесеному на аукціон лоту ліцитатор оголошує назву, коротку характеристику і початкову ціну.

3.4.Торги починаються з оголошення початкової ціни лота. У ході торгів ліцитатор називає ціну, а покупці оголошують про готовність купити лот за даною ціною, піднімаючи картку зі своїм реєстраційним номером, або без додаткових оголошень одночасно піднімають картку з номером і пропонують свою ціну. Запропонована покупцем ціна має бути більшою від ціни, оголошеної ліцитатором мінімум на крок аукціону, але обов’язково відповідною кроку аукціону.

3.5.Крок аукціону становить 10 відсотків від початкової ціни лота.

3.6.Якщо ціна, запропонована покупцем, який перший підняв картку з номером, більша від ціни, запропонованою ліцитатором, ліцитатор називає номер покупця і запропоновану ним ціну.

3.7.Мовчання покупця, який першим підняв картку з номером, приймається ліцитатором як згода покупця з оголошеною ціною. Після цього ліцитатор оголошує наступну ціну у відповідності з кроком аукціону.

3.8.Торги по даному лоту закінчуються тоді, коли протягом трьох хвилин після оголошення останньої ціни не буде запропоновано більш високу ціну. Переможцем торгів визнається покупець, аукціонний номер якого ліцитатор назвав останнім.

3.9.Після закінчення торгів ліцитатор оголошує про продаж лота, називає ціну продажу лота і номер переможця, під яким він зареєстрований як учасник аукціону.

3.10. Після закінчення торгів по даному лоту ліцитатор запрошує переможця аукціону підписати протокол, в якому відображаються результати аукціону.

3.11. Усі розбіжності і суперечки вирішуються ліцитатором під час проведення торгів. Після закінчення аукціону претензії не приймаються.

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА АУКЦІОННИХ ТОРГАХ

Під час проведення аукціонних торгів, від початку до їх завершення, учасникам торгів і присутнім особам забороняється:

 • вести розмови між собою, користуватися засобами зв’язку;
 • будь-яким способом втручатися у процес торгів (підносити картки з номерами, оголошувати пропозиції стосовно ціни тощо), якщо ці дії здійснюють особи, які не заявлені в торгах по певному лоту;
 • вільно пересуватися по залі, де проходить аукціон, без дозволу ліцитатора;
 • вести пряму телевізійну трансляцію перебігу аукціонних торгів;
 • вести запис на аудіо- та відеоплівку, фотографувати процес торгів без спеціального дозволу організатора аукціону;
 • здійснювати будь-які інші дії, що порушують порядок проведення аукціону.

Особи, які порушуватимуть ці правила, негайно будуть виведені з зали проведення аукціону і звільнені від участі в аукціонних торгах і присутності на аукціоні.

4. Предмет торгів: перелік наведено в Додатку №1.

5. Суб’єкти господарювання, визначені переможцями торгів, здійснюють розміщення об’єктів сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі на території міста Києва після укладення договору щодо розміщення об’єктів сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі відповідно до Порядку розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та об’єктів сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі в місті Києві, затвердженого розпорядженням Виконавчого органу Київради (КМДА) № 300 від 02.04.2015р., та договору щодо пайової участі в утриманні об'єкта благоустрою відповідно до рішення Київської міської ради від 24 лютого 2011 року № 56/5443 «Про затвердження Порядку визначення обсягів пайової участі (внеску) власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності, засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі, власників (користувачів) майданчиків для харчування біля стаціонарних закладів ресторанного господарства в утриманні об’єктів благоустрою м. Києва та внесення змін до деяких рішень Київської міської ради» та пункту 4 рішення Київської міської ради від 04 вересня 2014 року № 62/62 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 лютого 2011 року № 56/5443 «Про затвердження Порядку визначення обсягів пайової участі (внеску) власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності, засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі в утриманні об'єктів благоустрою м. Києва та внесення змін до деяких рішень Київської міської ради» та деяких рішень Київської міської ради».

Термін розміщення з 01 травня 2015 року по 01 жовтня 2015 року.

6. Основні вимоги до провадження торгівлі в об’єктах сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі.Суб’єкти господарювання, визначені переможцями торгів, зобов'язані мати наступні документи:

6.1.Документ про взяття на облік як платника податку.

6.2.Документ щодо правовідносин між суб’єктом господарювання та працівником.

6.3.Інформаційний талон про сплату пайової участі (повинен бути розміщений фасаді об’єкту сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі з забезпеченням зчитування спеціального коду інформаційного талона про сплату пайової участі).

Працівники, які безпосередньо здійснюють продаж продовольчих товарів в об’єктах сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі, на товари, одержані для продажу, повинні мати:

 • Документи про надходження товарів до продажу (товарно-транспортні накладні, прибутково-видаткові накладні, приймальні акти тощо із зазначенням назви, сорту, кількості, ціни та загальної вартості товару).
 • Документи, що засвідчують відповідність якості товарів вимогам нормативних документів (для імпортних товарів – копії сертифікатів, викладені мовою країни-експортера і українською або російською мовою та завірені печаткою суб'єкта господарювання, від якого одержані ці товари).
 • Копії гігієнічних висновків.
 • Ярлики (цінники) або покажчики цін.
 • Санітарну книгу продавця.

Строк та порядок внесення кінцевої ціни предмету торгів.

Плата за утримання та облаштування об’єкту сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі сплачується переможцем торгів на рахунок КП «Міський магазин» повною сумою єдиним платежем протягом 10 (десяти) робочих днів з дня підписання сторонами договору щодо розміщення об’єкту сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі.

Якщо за умовами продажу лоту об’єкт сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі облаштовується наметом, що належить КП «Міський магазин», пайову участь за розміщення об’єкту торгівлі сплачує КП «Міський магазин» за рахунок коштів кінцевої ціни предмету торгів.

Якщо за умовами продажу лоту об’єкт сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі облаштовується наметом, що належить переможцю торгів, пайова участь сплачується безпосередньо переможцем за рахунок власних коштів.

Крок торгів (аукціону) становить 10% від стартової ціни лоту.
Для участі в торгах суб’єкти господарювання (безпосередньо керівники юридичної особи, фізичні особи – підприємці) або уповноваденні ними особи подають заяву на участь у торгах за формою, наведеною у Додатку 2, у паперовому або в електронному вигляді.

Заява на участь у торгах в електронному вигляді подається через інтернет-портал

Процес реєстрації на інтернет-порталі:

 1. Натиснути позначку «Сезонні об’єкти» (палатка);
 2. Вибір місця розміщення та об’єкту за функціональним призначенням (позначка на схемі);
 3. Заповнення форми заяви на участь у торгах.

Заява на участь у торгах у паперовому вигляді подається до Управління (Центру) надання адміністративних послуг м. Києва, згідно графіку роботи Центру, за адресою: вул. Дніпровська набережна, 19 Б.

Строки прийому заяв:

 • Початок прийому – 16 квітня 2015р. з 1200;
 • Кінцевий термін – 22 квітня 2015р. до 1800.

Для участі в торгах (аукціоні) потрібно сплатити до 22.04.2015р. гарантійний внесок згідно Додатку №1 на розрахунковий рахунок КП «Міський магазин» р/р № 26005014300401 в ПАТ «АЛЬФА-БАНК» м. Київ МФО 300346, код ЄДРПОУ одержувача 36927573, призначення платежу: сплата гарантійного внеску за участь у проведенні торгів за право використання торгового місця за лот №___ згідно заяви №___ з ПДВ.

КП «Міський магазин» протягом двадцяти одного робочого дня з дня отримання від товарної біржі протоколів про результати торгів повертає гарантійні внески особам, які брали участь у торгах, однак не були визначені переможцями.

Гарантійний внесок не повертається, якщо заявник у разі перемоги на торгах не уклав договір з КП «Міський магазин» щодо розміщення об’єктів сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі на умовах, зазначених в документації торгів.

Гарантійний внесок, внесений заявниками, яких визнано переможцями торгів, зараховується як частина плати за договором на розміщення засобу пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та об’єкта сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі на рахунок КП «Міський магазин».

Контактні телефони: (044) 235-03-29; (044) 235-07-49.

Файл документа: Документація щодо торгів -28.04.15.doc

Перейти до спискуВерсiя для друку

Антикорупційний телефон КМДА:
(096) 588-11-88

Підписка на новини від КМДА