Головна  →  Новини  →  28 серпня 2015, 10:57

З 1 вересня у двох школах Києва стартує пілотний проект «Картка учня» – Ганна Старостенко

З 1 вересня у двох школах Києва стартує пілотний проект «Картка учня» – Ганна Старостенко

З початку нового навчального 2015-2016 року місто запроваджує інноваційний експериментальний проект «Картка учня», що діятиме в тестовому режимі лише у двох школах. Про це розповіла заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко під час онлайн-конференції в прес-центрі «Сегодня Мультимедіа».

«У двох школах міста ми впроваджуємо електронну картку, яка стане зручним «девайсом» як для учнів, так і для батьків. Цю картку школяр зможе використовувати для розрахунків у шкільній їдальні або буфеті, а її батьки матимуть змогу не лише контролювати перебування учня в школі, а й стежити за оцінками в онлайн-щоденнику своєї дитини. При цьому картка буде абсолютно безкоштовною для батьків», – пояснила заступник голови КМДА.

Триватиме пілотний проект, за словами Ганни Старостенко, до кінця першого півріччя: «За півроку функціонування картки учня стане зрозуміло, чи зручно нею користуватися, чи варто щось відкоригувати. У подальшому місто планує запускати проект централізовано в усіх школах. Адже для міського голови Віталія Кличка та його команди головне, щоб киянам було зручно та комфортно жити в рідному місті».

Перейти до спискуВерсiя для друку

Антикорупційний телефон КМДА:
(096) 588-11-88

Підписка на новини від КМДА