Головна  →  Новини  →  31 серпня 2015, 17:31

Легальна пересувна торгівля може принести Києву понад 4 млн грн

На торгах із продажу розміщення засобів пересувної торгівлі вдалося реалізувати 130 точок. Попередньо це понад 4 млн грн. Про це повідомляють у Департаменті промисловості та розвитку підприємництва КМДА. За попередніми результатами торги оголосили на 200 точок, однак на 70 з них не надійшло жодної заявки.

Загалом, розповідає директор Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Максим Кузьменко, Департамент отримав понад 1000 заявок, однак із них гарантійні внески сплатили 404 особи. На понад 60 % об’єктів було 2 і більше учасники, а максимальна кількість поданих заяв склала 9. Середній час торгової сесії склав 15 хвилин, однак найбільш цікавий об’єкт «торгувався» впродовж майже півтори години.

За попередніми результатами мінімальна вартість проданого лоту на річний період – 4,388 тис. грн, максимальна склала – 396 952, 87 грн. У середньому за лотами зростання ціни склало 1,3 рази.

«Далі ми підписуватимемо протоколи з біржею, потім – запрошуватимемо підприємців підписувати договори з нами і Департаментом містобудування та архітектури (у договорах, де передбачена пайова участь), потім – даємо «зелене світло» підприємцям, які обрали легальну торгівлю. Решта пересувної торгівлі, яка тепер остаточно стає нелегальною, буде прибрана з вулиць Києва», – підкреслив Максим Кузьменко.

Нагадаємо, що у п’ятницю, 28 серпня відбулися торги з розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торгівлі. Це перший в Україні випадок проведення прозорих і відкритих торгів, де кожен учасник через аукціон може придбати право розміщення пересувної точки. Раніше, навесні цього року, у столиці відбулися торги з розміщення сезонних дрібнороздрібних об’єктів. За їхніми результатами підприємці отримали документи, що дають їм можливість здійснювати легальну торгову діяльність за обраною адресою впродовж сезону.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Антикорупційний телефон КМДА:
(096) 588-11-88

Підписка на новини від КМДА