Головна  →  Новини  →  5 жовтня 2015, 17:52

У Києві продовжують розглядати питання щодо перейменування вулиць, провулків та площ

5 жовтня відбулося чергове засідання комісії з питань найменувань. Так, за результатами громадського обговорення, яке тривало з 3 серпня до 3 жовтня 2015 року, члени комісії підтримали перейменування 11 вулиць, назви яких пов’язані з комуністичним тоталітарним режимом. Про це повідомили у Департаменті суспільних комунікацій КМДА.

Зокрема, у Голосіївському районі вулицю Андрія Бубнова та Чапаєвське шосе, провулок Радянський пропонують перейменувати на вулицю Маричанську, провулок Віто-Литовський та провулок Владислава Заремби.

У Святошинському районі вулиці Картвелішвілі пропонують надати ім’я Володимира Покотила, а провулки Івана Федька та Ульянова перейменувати у провулок Якова Шульгина та Осінній.

Планується, що вулиця Миколи Лукашевича у Солом’янському районі носитиме ім’я видатного українця Івана Огієнка, а вулиця Командарма Каменєва у Печерському районі – Петра Болбочана.

Крім того, проспекту Червонозоряному у Голосіївському та Солом’янському районах пропонується присвоїти назву проспект Валерія Лобановського.

Змінять свої назви й дві площі: Ленінградська та Дружби народів СРСР. Кияни підтримали їхнє перейменування на Дарницьку та Оболонську.

Також члени комісії розглянули пропозиції щодо перейменування ще 5 вулиць столиці, а саме: вулиці Ванди Василевської у Шевченківському районі на вулицю Януша Корчака; вулиці Патріса Лумумби у Печерському районі на вулицю Іоанна Павла ІІ; вулиці Михайла Мишина у Солом’янському районі на вулицю Сім’ї Ідзіковських; вулиці Миколи Кравченка у Шевченківському районі на вулицю Вільгельма Котарбінського.

За пропозицією Українського інституту національної пам’яті проспект Возз’єднання у Дніпровському районі пропонується перейменувати на проспект Соборності.

Найближчим часом на офіційному сайті Київської міської державної адміністрації розпочнеться громадське обговорення цих перейменувань.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Антикорупційний телефон КМДА:
(096) 588-11-88

Підписка на новини від КМДА