Головна  →  Новини  →  6 листопада 2015, 08:31

Цього року резиденція Святого Миколая в Києві буде встановлена біля Михайлівського собору – Ганна Старостенко

Цього року новорічні свята у Києві відзначатимуть одразу на кількох локаціях – Софійській, Михайлівській, Троїцькій та Поштовій площах. Про це повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко після наради щодо підготовки до новорічних та різдвяних свят.

«Як і минулого року, головна ялинка країни буде розташована на Софійській площі, там також знаходитиметься і сцена. Водночас всі дитячі розваги ми вирішили перенести на сусідню Михайлівську площу – там буде встановлено ковзанку, різноманітні атракціони та резиденцію Святого Миколая», – сказала вона.

Ганна Старостенко також зазначила, що головну ялинку країни Києву подарують, як і минулого року: «Зелену новорічну красуню висотою 26 метрів мають привезти з Івано-Франківської області. Традиційно новорічні свята розпочнуться її запаленням у День Святого Миколая 19 грудня».

Заступник голови КМДА розповіла, що між Софійською та Михайлівською площами протягом усіх свят функціонуватиме новорічний ярмарок. «До святкувань також будуть задіяні Поштова та Троїцька площі. Крім того, зараз розглядаємо варіант проведення різдвяного ярмарку на Хрещатику. Але, як і минулого року, на Майдані Незалежності, зважаючи на події зими 2013-2014 років, жодних святкувань не передбачається», – додала вона.

При цьому Ганна Старостенко зауважила, що з міського бюджету буде профінансовано лише організацію новорічних вистав та закупівлю новорічних подарунків для дітлахів, решту ж заходів (ілюмінацію, новорічні прикраси та оздоблення локацій) беруть на себе партнери міста – зокрема, ГО «Столичні ініціативи» та інші громадські організації.

«Тим не менш всі свята, незважаючи на організатора, цього року повинні проходити за єдиною концепцією – в українському стилі та за національними традиціями, але у європейському форматі. Для нас також важливо, щоб на всіх локаціях було створено безбар’єрний простір для людей та дітей з обмеженими можливостями», – сказала вона.

«Міська влада вимагатиме, щоб усі новорічно-різдвяні заходи Києва мали благодійну або соціальну складову, щоб ми змогли привітати всіх дітей міста, а також дітей переселенців та дітей, батьки яких загинули, отримали поранення або на сьогодні знаходяться в зоні АТО», – підкреслила Ганна Старостенко.

Більше фото події у галереї

Перейти до спискуВерсiя для друку

Антикорупційний телефон КМДА:
(096) 588-11-88

Підписка на новини від КМДА