Головна  →  Новини  →  11 квітня 2013, 11:32

Якість питної води у Києві відповідає встановленим нормам

Як інформує ПАТ «АК «Київводоканал», станом на 11 квітня 2013 року усі показники якості питної води, що подається товариством у централізовану мережу водопостачання, перебувають у нормі.

Суттєвих змін у кількісних та якісних показниках річок Дніпро та Десна, які використовують як джерела водопостачання, на сьогодні не спостерігається. Показники аналізів річкової води вказують на те, що місто стоїть на порозі паводкового періоду, для якого властиві підвищення каламутності річкової води, кольоровості, окиснюваності, поступового зменшення лужності.

Однак станом на сьогодні паводкова вода ще не надійшла до Дніпра та Десни. За даними Гідрометцентру України, пік повені на річці Прип’ять очікується у другій декаді квітня, на Дніпрі – 24-25 квітня, на Десні – на початку травня.

В очікуванні змін якості річкової води, спричиненої щорічними явищами повеневого характеру, на Дніпровській та Деснянській водопровідних станціях проведено низку заходів з підготовки до паводкового періоду. Наразі контроль рівня води ведеться в посиленому режимі, а на склади реагентів завезено місячну норму коагулянту та флокулянту.

Крім того, на випадок критичного підняття рівня води в річці Дніпро та унеможливлення забору води з цього джерела, було розконсервовано плавучу насосну станцію «Роса-300», призначену для перекачування води з р. Десна на Дніпровську водопровідну станцію, та проведено підготовчі роботи для її запуску в експлуатацію у разі необхідності.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Антикорупційний телефон КМДА:
(096) 588-11-88

Підписка на новини від КМДА