Головна  →  Новини  →  28 травня 2013, 08:48

На кількох маршрутах столиці встановлять електронні компостери

З 1 червня 2013 року на базі автобусного парку № 6 комунального підприємства «Київпастранс» буде впроваджено черговий етап пілотного проекту Автоматизованої системи оплати проїзду, яким передбачається внесення змін до діючої системи оплати проїзду. А саме:

– облаштування рухомого складу групи автобусних маршрутів Деснянського, Оболонського та Подільського районів №№21, 73, 99, 101, 102, які обслуговує автобусний парк №6, електронними компостерами із вмонтованими приладами для можливості зчитування інформації з безконтактних електронних карток;

– введення в обіг квитків нового зразка, які  виготовлені на спеціальному папері для можливості їх компостування електронними компостерами.

Зазначимо, що електронні компостери – це сучасні засоби для компостування квитка (на якому друкується дата та час компостування) з функцією перевірки «свій-чужий» та захистом від повторного використання.

З 1 червня 2013 року на зазначених маршрутах (№№21, 73, 99, 101,102) буде припинено реалізацію кондукторами та водіями квитків старого зразка, проте разом з новими квитками, які сприймаються електронними компостерами, протягом місяця будуть діяти квитки старого зразка та механічні компостери.

Примітка №1. На інших трамвайних, тролейбусних та автобусних маршрутах звичайного режиму руху, облаштування рухомого складу яких новою системою оплати проїзду буде здійснюватись поступово, квитки старого зразка та механічні компостери також діятимуть протягом місяця з моменту обладнання їх електронними компостерами.

Примітка №2. При бажанні квитки старого зразка пасажири можуть обміняти на квитки нового зразка у кіосках на зупинках громадського транспорту або у центральній касі Служби організації збору та обліку виручки за адресою: м. Київ, вул. Боженка, 127.

Довідково.

Після обладнання всього рухомого складу КП «Київпастранс» новою системою оплати проїзду пасажири зможуть оплачувати проїзд безконтактними електронними картками багаторазового використання включаючи «картку киянина».

Перейти до спискуВерсiя для друку

Антикорупційний телефон КМДА:
(096) 588-11-88

Підписка на новини від КМДА