Головна  →  Новини  →  4 вересня 2013, 10:52

Міська влада планує провести додатковий конкурс для визначення перевізників на деякі маршрути

Департамент транспортної інфраструктури планує провести додатковий конкурс із визначення автомобільного перевізника на деяких маршрутах, які не було винесено на попередній конкурс.

Так, 34 міські автобусні маршрути загального користування пролягають через залізничні переїзди, що перебувають на балансі ДТГО «Південно-західна залізниця». Більшість із них на сьогодні не обладнано відповідно до вимог наказів Міністерства транспорту та зв’язку України, тож погодження власників залізничної колії на рух автобусних маршрутів через ці переїзди наразі відсутні. Згідно з вимогами чинного законодавства такі маршрути не можна виносити на конкурс.

Міська влада ініціює проведення спільної з Міністерством інфраструктури України та ДТГО «Південно-Західна залізниця» інвентаризації залізничних переїздів, які розташовані в межах Києва і через які здійснюється автобусний рух, аби встановити їх власників та перевірити на відповідність нормам. Як зазначили в Департаменті транспортної інфраструктури КМДА, за результатами проведеної роботи планується організувати проведення наступного конкурсу на визначення автомобільного перевізника для здійснення господарської діяльності з перевезення пасажирів.

Крім того, профільний департамент розробляє схему організації пасажирських перевезень у місті та здійснює оновлення рухомого складу наземного пасажирського транспорту загального користування з метою впорядкування перевезень громадським транспортом. Це дозволить виключити випадки безпідставного дублювання таксомоторними автобусами маршрутів звичайного режиму руху, а також здійснити заміну маломістких маршруток на автобуси та тролейбуси особливо великої місткості зі збереженням існуючих інтервалів руху, підвищити безпеку пасажирських перевезень, поліпшити якість надання транспортних послуг та екологічної обстановки в місті.

Таким чином, у Департаменті транспортної інфраструктури, в міру реалізації запланованих заходів, будуть переглядати наявну мережу наземного пасажирського транспорту загального користування, вноситимуть у подальшому зміни в траси руху деяких маршрутів або припинятимуть їх роботу на одних маршрутах та переводитимуть на нові.

Нагадаємо, конкурс із визначення автомобільних перевізників на 159 міських автобусних маршрутах загального користування завершився 30 серпня. Наразі здійснюється оформлення необхідних документів для забезпечення введення в дію рішень конкурсного комітету.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Антикорупційний телефон КМДА:
(096) 588-11-88

Підписка на новини від КМДА