Головна  →  Анонси  →  14 березня 2018
14 березня 201810:30

У КМДА обговорять, як ефективніше використовувати кошти столичного бюджету

14 березня з 10:30 до 17:30 у Київській міській державній адміністрації відбудеться круглий стіл із теми: «Забезпечення ефективного та доброчесного здійснення публічних закупівель в системі Київської міської влади».

Під час заходу відбудеться обговорення базових проблем Києва у сфері реалізації публічних закупівель і наявних методів їх розв’язання для заощадження бюджетних коштів.

Спікери круглого столу:

  • перший заступник Київського міського голови – Микола Поворозник;
  • Державний уповноважений Антимонопольного комітету України – Агія Загребельська;
  • директор Департаменту регулювання публічних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі України – Лілія Лахтіонова;
  • начальник відділу моніторингу закупівель у бюджетній сфері Департаменту моніторингу та перевірок закупівель Державної аудиторської служби – Олександр Кудим;
  • директор Департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту КМДА – Оксана Колтик.

Учасники круглого столу: керівники і представники тендерних комітетів структурних підрозділів КМДА та найбільших комунальних підприємств столиці.

Захід проводиться в рамках проекту «Забезпечення ефективного та доброчесного здійснення публічних закупівель в системі Київської міської влади» Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні.

Місце проведення: вул. Хрещатик, 36, сесійна зала, КМДА.

Акредитація представників ЗМІ за тел.: 202-74-61, 202-74-26, 202-74-48.

Акредитуватися журналісти також можуть, надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу: uizdpi@gmail.com (у темі листа обов’язково зазначити назву події).

Перейти до спискуВерсiя для друку