Головна  →  Новини  →  1 січня 2016, 13:56

Понад 70 тисяч киян та гостей столиці зустріли Новий 2016 рік на Софійській площі

За приблизними підрахунками організаторів, Новий 2016 рік на Софійській площі поряд з Головною новорічною ялинкою країни зустріли понад 70 тисяч киян та гостей міста.

Нагадаємо, новорічна ніч на Софійській площі розпочалася концертною програмою «Новий Рік між двома дзвіницями», у рамках якої відбулися виступи симфонічного оркестру «Київ Класік», академічних солістів та учасників телевізійних талант-шоу.

Після урочистої зустрічі Нового року, всі гості свята мали змогу подивитися неймовірне світлове шоу, що проходило на Володимирському проїзді, а потім взяли участь у флешмобі «Ланцюг щастя між двома дзвіницями».

Крім центральної локації, Новий 2016 рік кияни та гості міста зустрічали на Поштовій площі, Троїцькій площі, Контрактовій площі та на Співочому полі. На всіх локаціях гостей свята чекали цікаві програми, концерти та приємні сюрпризи від організаторів.

Як повідомили в Управлінні з питань надзвичайних ситуацій Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища, у ніч з 31 грудня на 1 січня у місті надзвичайних ситуацій зареєстровано не було. Мережі опалення, енергопостачання та водопостачання функціонують у нормальному режимі.

За інформацією Департаменту охорони здоров’я, до медиків, що чергували на Софійській площі, звернень не надходило.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Антикорупційний телефон КМДА:
(096) 588-11-88

Підписка на новини від КМДА